Jurorzy 2017
Konkurs Główny
Stephen Goldblatt, ASC/BSC (autor zdjęć; Zabójcza broń, Bliżej, Nasze noce)
Karl Walter Lindenlaub, ASC (autor zdjęć; Rob Roy, Dzień Niepodległości, Czarna księga)
Anastas N. Michos, ASC (autor zdjęć; Człowiek na księżycu, Uśmiech Mony Lizy, The Keeping Hours)
Rachel Morrison, ASC (autor zdjęć; Fruitvale, Mudbound, Czarna Pantera)
Heather Stewart (dyrektor kreatywna w British Film Institute)
Konkurs Filmów Polskich
Brad Silberling – Przewodniczący Jury (reżyser, producent, scenarzysta; Kacper, Miasto aniołów, Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń)
Denis Lenoir, AFC/ASC (autor zdjęć; Demonlover, Angel, Eden)
Claudio Miranda, ASC (autor zdjęć; Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Życie Pi, Only the Brave)
Jim Stark (producent; Mystery Train, The Living End, Factotum)
Mark H. Weingartner, ASC (Autor zdjęć efektów specjalnych; Incepcja, Interstellar, Dunkierka)
Konkurs Etiud Studenckich
Phillip Noyce – Przewodniczący Jury (reżyser, scenarzysta; Front nowin, Czas patriotów, Polowanie na króliki)
Markus Förderer, BVK (autor zdjęć; Hell, Początek, Dzień Niepodległości: Odrodzenie)
Magdalena Górka, PSC (autorka zdjęć; Paranormal Activity 3, Jack Strong, An Ordinary Man)
Steven Poster, ASC/CSC (autor zdjęć; Rocky V, Donnie Darko, Amityville: Przebudzenie)
Michelle Schumacher (reżyserka, aktorka; The Floor, The Boy, I’m Not Here)
Konkurs Pełnometrażowych Filmów Dokumentalnych
Jay Rosenblatt – Przewodniczący Jury (reżyser, producent, montażysta; Ludzkie bestie, Ból po utraconej nodze, W mroku)
Sheila Curran Bernard (scenarzystka, producentka; Slavery by Another Name, Bad Blood, Inside Story)
John Davey (autor zdjęć; La danse. Balet Opery Paryskiej, Sala do boksu, Jackson Heights)
Karen Konicek (producentka wykonawcza i szefowa dystrybucji w Zipporah Films)
Kristine Samuelson (reżyserka, producentka; Arthur and Lillie, Underground Zero, Tokyo Waka)
Konkurs Krótkometrażowych Filmów Dokumentalnych
Steven Okazaki (reżyser, scenarzysta, producent; Days of Waiting, Białe światło, czarny deszcz: Zagłada Hiroszimy i Nagasaki, Black Tar Heroin: The Dark End of the Street)
Larry Blake (kierownik postprodukcji montażu dźwięku, mikser dubbingu, kierownik postprodukcji; Co z oczu, to z serca, Traffic, Magic Mike)
Louis-Philippe Capelle, IMAGO (autor zdjęć, reżyser; Nuit noire, Pardon Cupidon, Innocents Abroad)
Rainer Klausmann, BVK/SCS (autor zdjęć; Eksperyment, Baader Meinhof, W ułamku sekundy)
Lisa Wiegand, ASC (autorka zdjęć; Dollhouse, American Crime, Chicago Justice)
Konkurs Wideoklipów
Wayne Isham – Przewodniczący Jury (reżyser, autor zdjęć; Enter Sandman Metalliki, You Give Love a Bad Name Bon Jovi, Piece of Me Britney Spears)
Daniel Pearl (autor zdjęć; Teksańska masakra piłą mechaniczną, Every Breath You Take The Police, I’d Do Anything for Love (But I Won’t Do That) Meat Loafa)
Richard N. Gladstein (producent; Wściekłe psy, Tożsamość Bourne’a, Marzyciel)
Ed Lachman, ASC (autor zdjęć; Daleko od nieba, Carol, Wonderstruck)
John Perez (autor zdjęć; Womans Worth Alicii Keys, Viva la Vida Coldplay, Empire State of Mind Jaya Z i Alicii Keys)
Konkurs Debiutów Reżyserskich
Andrew Dunn, BSC – Przewodniczący Jury (autor zdjęć; Bodyguard, Szaleństwo Króla Jerzego, Kamerdyner)
Richard Andry, AFC (autor zdjęć: Taniec cieni, Saigon Eclipse, Maria Antonina)
Andrzej Krakowski (reżyser, scenarzysta, producent; California Reich, Looking for Palladin, Campfire Stories)
Márta Mészáros (reżyserka, scenarzystka; Adopcja, Dziennik dla moich dzieci, Siódmy pokój)
Charles Minsky, ASC (autor zdjęć; Pretty Woman, Producenci, Dzień Matki)
Konkurs Debiutów Operatorskich
Roberto Schaefer, ASC/AIC – Przewodniczący Jury (autor zdjęć; Marzyciel, Pokusa, Geostorm)
Jim Plannette (mistrz oświetlenia; E.T., Syriana, Artysta)
Janusz Gauer, PSC (autor zdjęć; Deja vu, Mów mi Rockefeller, V.I.P)
Franziska Stöhr (kuratorka, wykładowca)
Stephen Lighthill, ASC (autor zdjęć; Gimme Shelter, Berkeley, lata sześćdziesiąte, Nash Bridges)
First Look – Konkurs Pilotów Seriali
Jan Roelfs – Przewodniczący Jury (scenograf; Gattaca – Szok przyszłości, Aleksander, Ghost in the Shell)
Anna Katharina Brehm (producentka, organizatorka Seriencamp Conference)
Len Collin (scenarzysta, reżyser; Holby City, Eastenders, Sanctuary)
Eric Kress, DFF (autor zdjęć; Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, Rząd, Monstrum)
Crescenzo Notarile, ASC/AIC (autor zdjęć; Gotham, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, Zaklinacz dusz)
Konkurs spotów reklamowych „Fundusze Europejskie w Kadrze”
Artur Jabłoński (konsultant ds. e-marketingu, szkoleniowiec)
Jan Majle (copywriter, dyrektor kreatywny)
FIPRESCI
Karsten Kastelan (krytyk filmowy, dziennikarz)
István Szathmáry (krytyk filmowy, dziennikarz, grafik)
Mateusz Werner (krytyk filmowy, filozof kultury)