WARSZTATY CANON

 

 

 

WARSZTAT CANON 

Poniedziałek, 14 listopada, 11:00 – 14:00 
Centrum Warsztatów, Wyższa Szkoła Gospodarki, Budynek M
 
Przyjdź i odkryj świat Canon Cinema EOS. Zespół firmy Canon zaprezentuje różne techniki użycia szerokiej gamy wysokiej jakości kamer i obiektywów. Dowiedz się, jak pomoże Ci to w opowiedzeniu historii i wyrażeniu Twojej artystycznej wizji.
Canon oraz Warszawska Szkoła Filmowa zademonstrują praktyczne zastosowanie kamer Cinema EOS w kontekście oświetlenia i zakresu dynamicznego. Po raz pierwszy w Polsce zostanie zademonstrowana kamera Cinema EOS C700.
Warsztat poprowadzą Mikołaj Jaroszewicz oraz Tomasz Ślesicki, autororzy zdjęć oraz wykładowcy Warszawskiej Szkoły Filmowej. O workflow opowie dr Piotra Kucia
 

 

 

SEMINARIUM CANON

15 listopada 2016, 16.30
Opera Nova - Centrum kongresowe, 1 piętro, Sala seminaryjna
 
Clive Booth – projektant, fotograf I filmowiec – opowie o swoich doświadczeniach w łączeniu szerokiej gamy produktów Cinema EOS: EOS C700, EOS C300 Mark II, ME200S-SH i EOS 1DX Mark II podczas realizacji wysokobudżetowej reklamy Aston Martin i Hackett. Filmowe wartości produkcyjne i metody pracy są stosowane nie tylko w kinie fabularnym.
Clive podkreśla: „Woleliśmy nakręcić całość w świetle zastanym, przez co w obrębie jednej klatki kręciliśmy zarówno cień, jak i jasne światło. Na szczęście C700 ma bardzo wysoki zakres dynamiczny, a kręciliśmy w moim ulubionym 4K RAW. Kamera miała montaż wersji PL, więc używaliśmy gamy obiektówów i zoomów EOS oraz EF na C300 Mark II i ME200S-SH, zamocowanych na samochodzie podczas ujęć ruchomych. Poza tym wszystko nakręciliśmy w 4K.”
Clive jest uczestnikiem programów Canon Ambassador Programme, Adobe Influencer Programme oraz projektu online Nicka Knighta związanego z modą i sztuką, SHOWstudio.com.
 
 
 
 

PROGRAM STUDENCKI

Spotkaj się firmą Canon na Camerimage i zbuduj swoją przyszłość!

15-17 listopada, 10:00 - 19:00
Stanowisko firmy Canon obok Sali seminaryjnej, 1 piętro.
 
Czy jesteś studentem lub początkującym autorem zdjęć filmowych, szukającym najbardziej odpowiadającego Ci sprzętu?
Zapisz się na indywidualną sesję zapoznawczą z ekspertami Canon.
To znakomita okazja, aby zobaczyć, która kamera najlepiej odpowiadać będzie Twoim preferencjom i stylowi pracy.
Zbuduj swoją przyszłość, już dzisiaj!
Umów się przez stronę: www.canon.pl/camerimage2016