RUSZA SPRZEDAŻ KART WSTĘPU NA CAMERIMAGE 2016
 
Od dziś każdy zainteresowany udziałem w 24. edycji Festiwalu CAMERIMAGE ma możliwość zarezerwowania i opłacenia karty wstępu. Formularze rezerwacji kart wstępu dostępne są już na naszej stronie internetowej w zakładce Camerimage 2016 > Wejściówki.
 
Umieściliśmy tam także krótką instrukcję dotyczącą zakupu kart wstępu, informacje na temat lokalizacji, godzin pracy i zakresu usług oferowanych przez recepcję festiwalową, cen kart wstępu i biletów oraz zasad uczestnictwa w Festiwalu. 
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników Festiwalu organizator podjął decyzję, aby kategoria karty wstępu „student” została rozszerzona także na osoby uczące się powyżej 26. roku życia. Jednocześnie informujemy, że ceny kart wstępu dla studentów poniżej oraz powyżej 26. roku życia są różne
 
Prosimy pamiętać, że liczba kart wstępu jest ograniczona, a termin rezerwacji i płatności upływa 31 października 2016 roku. Po tym terminie kartę wstępu będzie można zakupić podczas Festiwalu, ceny jednak wzrosną do wartości podanych w cenniku. Zatem nie zwlekaj, kup swoją kartę JUŻ DZIŚ! 
 
 
****
 
Festiwal CAMERIMAGE to nie tylko projekcje filmów fabularnych, dokumentalnych i wideoklipów, ale także warsztaty, wykłady, wystawy oraz spotkania z wyjątkowymi gośćmi, którzy przyjeżdżają specjalnie do Bydgoszczy, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 
Przypomnijmy, że Nagrodę CAMERIMAGE za Całokształt Twórczości odbierze w tym roku Michael Chapman, amerykański autor zdjęć filmowych, współpracownik Martina ScorseseFrancisa Forda Coppoli i Philipa Kaufmana, nagrodzony Oscarami za zdjęcia do Wściekłego byka i Ściganego. Mając na swoim koncie kilkadziesiąt projektów nakręconych w przeciągu ponad czterdziestu lat, bardzo często ze światowej klasy reżyserami, Chapman miał i ciągle ma zdecydowanie wiele do przekazania. Przyjeżdżając w listopadzie do Bydgoszczy, by odebrać Nagrodę CAMERIMAGE za Całokształt Twórczości, ponownie wcieli się w rolę edukatora i mentora, spotykając się z uczestnikami festiwalu, by porozmawiać o swojej karierze i dokonaniach. Przedstawi również kilka swoich filmów oraz podpisze dedykowane jego twórczości Czarne Albumy.
 
To tylko przedsmak tego, co będziecie mieli szansę zobaczyć podczas nadchodzącej edycji CAMERIMAGE. Niebawem zaczniemy ogłaszać kolejne informacje dotyczące programu festiwalu. Zachęcamy do odwiedzania nas na www.camerimage.pl.
 
 
Gorąco zapraszamy wszystkich do udziału w 24. edycji CAMERIMAGE.
Do zobaczenia już wkrótce!!!