RUSZA PROGRAM KONSULTACYJNY TALENT DEMO 2016!
24. Festiwal Camerimage kontynuować będzie swój filmowy program edukacyjny Talent Demo. Inicjatywa ta jest skierowana przede wszystkim do studentów szkół filmowych i artystycznych oraz niezależnych twórców, którzy otrzymają niepowtarzalną szansę zaprezentowania swojej pracy i pomysłów ekspertom z różnych obszarów branży filmowej: autorom zdjęć, reżyserom, producentom, dystrybutorom, agentom i innym.

Wybór uczestników Talent Demo zostanie dokonany na podstawie zgłoszeń nadesłanych do organizatorów festiwalu. Program jest okazją zarówno do przedstawienia swoich projektów profesjonalistom z branży filmowej, jak i omówienia dalszej drogi kariery.

W zeszłym roku w skład naszego zespołu ekspertów Talent Demo weszli następujący uznani profesjonaliści: ANN MURPHY (talent agent), BORIS AUSSERER (producent), MICHAEL HOFFMAN (reżyser), JOHN SEALE (autor zdjęć), OLIVER STAPLETON (autor zdjęć), MICHAEL TRONICK (montażysta).
  


Skład ekspertów biorących udział w tegorocznej odsłonie Talent Demo zostanie ustalony na podstawie zgłoszeń uczestników zaproszonych do programu, a ich nazwiska ogłoszone w późniejszym terminie.

Na zgłoszenia czekamy do 15 października 2016.

Sesja ekspercka Talent Demo odbędzie się między 14 a 18 listopada.


Zapraszamy do pobrania:

Regulamin Talent Demo 2016
 
Formularz aplikacyjny
 
FAQ


Wszelkie pytania prosimy kierować do Agnieszki Maciesowicz agnieszka.m@camerimage.pl